Apie mane

Sveiki užsukę į Porcelianinės lėlės tinklaraštį!

Taigi kas slepiasi po rausvais Porcelianinės lėlės skruostais, vėduoklėms prilygstančiomis blakstienomis, nėriniuotomis suknelėmis ir pudros dvelksmu?

O gi mergina, kuri vaikystėje mamos ar tėčio kvepalais ir senelio skutimosi putomis naikino nepatinkančias namuose auginamas vazonines gėles (negražios, negražios, nieko nepadarysi, grožis juk reikalauja aukų). Vėliau staiga buvo suprasta, kad gėlės nuo putų vis tiek nemiršta, o mamos kvepalus geriau piltis ant savęs, o ne gėlėms. Dar buvo suprasta, kad labai smagu parduotuvėse uostyti dušo žele ir kiekvieną kartą einant pro turgų į baseino treniruotę nusipirkti po kelis buteliukus nagų lako ir plaukų segtukų. Maždaug tuomet bjaurusis ančiukas ėmė virsti Porcelianine lėle, pradėjo mokytis rafinuotumo ir elegancijos.

Dabar Porcelianinės lėlės maršrutai veda nebe pro turgų, o įvairias Vilniaus ir Londono parduotuves, kosmetikos pristatymus, o daugiausia laiko skiriama darbui su akių šešėliais, skaistalais, švelniais teptukais ir kita dekoratyvine kosmetika, apie kurią praneš šis tinklaraštis.

Ačiū, kad skaitote.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s