Lūpų balzamas „Bioderma Atoderm Lips Moisturising Stick“

Prisipažinsiu, kad nusipirkau lūpų balzamą itin sausoms lūpoms „Bioderma Atoderm Lips Moisturising Stick“ susiviliojusi žema kaina perkant trijų balzamų pakuotę. Žinoma, viliojo ne tik žema kaina, bet ir „Bioderma“ vardas.

Visgi pirmuosius kartus pasitepusi lūpas pajutau lengvą perštėjimą. Vėliau perštėjimas dingo, bet aš taip ir nesupratau, ar tiesiog prieš tai lūpos buvo gerokai prisikentėję nuo vėjo, ar tai dėl šio lūpų balzamo. Kadangi dabar lūpų nebeperšti, manau, kad balzamas niekuo dėtas.

Kitas man nepatinkantis ir didžiai erzinantis dalykas yra kvapas. Šį kvapą ko gero reiktų įvardyti kaip miško uogų aromatą. Pasitepusi lūpas kvapo nejaučiu, bet kiekvieną kartą atidarius balzamą kvapas pasijaučia. Man jis asocijuojasi su pigia ir prasta kosmetika mažoms mergaitėms, dirbtiniais kvapais prikvėpintais dušo geliais ir pan. Kita vertus, dauguma kitų žmonių atliepimuose kaip tik kvapą pateikia kaip vieną didžiausių privalumų. Skonio reikalas, bet šis kvapas yra tikrai ne man (gaila, kad perkant prekes internetu, šiuos dalykus supranti kiek per vėlai).

Nepaisant man nepatinkančio kvapo, lūpų balzamas „Bioderma Atoderm Lips Moisturising Stick“ turi ir privalumų: lūpas padengia nelipniu sluoksniu, kuris puikiai saugo nuo nepalankių oro sąlygų. Kitas privalumas – balzamas yra pakankamai tvirtas, kad karštyje (kai 30 laipsnių C) neištirptų, nepasidarytų lyg tižus kambario temperatūros sviestas, todėl labai tinkamas naudoti vasarą ar keliaujant į šiltus kraštus.

Bioderma

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s